Бізнес каталог Інтернет магазинів України
Розміщення в каталозі

Компанія «Дитячий Майданчик»

  • Компанія «Дитячий Майданчик»

Розбиті пісочниці, скрипучі гойдалки, гірки, розписані нецензурною лайкою, і маються діти, які не знають чим себе зайняти. Знайома картина, чи не так? На жаль, далеко не кожен двір може похвалитися наявністю дитячого майданчика, або хоча б деякими її елементами. Тому питання «чим зайняти дитину і куди з ним піти» мучить кожного з батьків. Саме для того щоб зробити дозвілля ваших малюків веселим і цікавим, компанія «Дитячий Майданчик» працює кожного дня.

Наша компанія «Дитячий майданчик» є виробником дитячих майданчиків, яку сміливо можна назвати лідером у своїй сфері діяльності. Це звання закріпилося завдяки високій якості продукції, що виготовляється, стриманою ціновій політиці, уважному і індивідуальному підходу до кожного клієнта, грамотним співробітникам і швидким термінами виконання замовлення.

Гірки, гойдалки і балансири, каруселі, будиночки і столики, цілі ігрові комплекси для дітей різної вікової категорії, сюжетно-рольові елементи, і багато іншого варто на потоці нашого виробництва.


Перейти на сайт магазину